dijous, 31 de març de 2016

Campionat Barcelona 2016-07, 16 i 17 d'abril cadet (A) nacional


El propers 16 i 17 d'abril, es celebrarà a Parets del Vallès, el campionat de Barcelona cadet lliure. Representant al nostre Club hi haurà en la categoria de cadets la Yaiza Argüelles.
Animem a tots a que us desplaceu fins a Parets, per donar suport a la nostra patinadora.
Molta Sort,Yaiza.

Yaiza Argüelles

dimecres, 30 de març de 2016

Campionat Preselecció campionat de Barcelona lliure infantil B dia 23/24 d’abril de 2016 a Cubelles.

El propers dies  23/24 d’abril, es celebrarà a Cubelles la preselecció del Campionat de Barcelona de lliu les categories infantil B. 
Representant al nostre club hi haurà les següents patinadores:



Dia 23/24
Categoria
POLIESPORTIU MUNICIPAL
Avinguda Onze de Setembre s/n
Zona Esportiva 08880 Cubelles
23
Infantil B
EVA LACHICA BOSCH
23
Infantil B
ALEXIA COSTA
23
Infantil B
ARIANA DEL POZO
23
Infantil B
MAIA FERNANDEZ


Com és habitual, l’ordre de sortida es publicarà uns dies abans. Per obtenir aquesta informació ho podeu fer clicant al següent enllaç.

Us esperem a tots per donar suport a les nostres patinadores.

Molta sort a totes!

dimecres, 23 de març de 2016

Campionat de Catalunya Figures obligatòries dia 2/3 d’abril de 2016 a Mollet del Vallès

El propers dies 2 i 3 d’abril es celebrarà a Mollet del Valles el Campionat de Catalunya de les categories Cadet i Infantil.
Representant al nostre club hi haurà les següents patinadores:
                     
    Eva Lachica Bosch






                                                                             


  Yaiza Argüelles Serrano
                                      

RESULTATS PROVA NIVELL C - B 27 DE MARÇ

Aquest cap de setmana s'ha celebrat una prova de nivell C i B de la Federació, i aquest són els resultats:




Iniciació C - Iniciació B
Prova P16-05
Libr
FO

LUCÍA RODRIGUEZ CAMPAÑON

B
APROVADA
MARIA NOVELL BOADELLA

B
X
PATRICIA BARRIO ESTÉVEZ

B
APROVADA
ABRIL ALCÁZAR PERDOMO

B
APROVADA 1 FIGURA
ANNA GARCÍA PICAZO

B
APROVADA 1 FIGURA
LEYRE PINEDA SOLSONA

B
APROVADA 1 FIGURA
CARLOTA ROBLES ÁLVAREZ
B

APROVADA
LAURA JERÓNIMO ROJO
B

X
MARÍA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ  
B
C
APROVADA
LUCÍA MARTÍNEZ RODRÍGUEZ

C
APROVADA 1 FIGURA
SOFÍA GÓMEZ ACEVEDO

C
APROVADA
IKER CASADO LISBONA

C
APROVA 1 FIGURA
JAN MIRALLES RUIZ

C
APROVA 1 FIGURA
NOHEMÍ DE SA ROVIRA

C
APROVADA
MAR SEGURA BARTOLL

C
APROVADA 1 FIGURA
JÚLIA REYES GIMÉNEZ
C
C
APROVADA LLIURE I 1 FIGURA
LUCÍA MARTOS ÁLVAREZ
C
C
X
FRANCESCA AÑAZCO TARAZONA
C
C
APROVADA
LAIA APARICIO NIETO
C

APROVADA
MARTÍ GIMISÓ ALONSO
C

BAIXA
NATALIA RODRÍGUEZ VELÁSQUEZ
C

APROVADA
JAN MARCILLO MUÑOZ
C

X
DENISE GARCÍA CÁCEDA
C

X





































Agraïm a tots els pares que s'han desplaçat fins a Arenys de Mar per donar suport a les nostres patinadores. Així com al cos tècnic per el treball fet.

dilluns, 7 de març de 2016

Resultats proves A i Certificat 6 de Març

Aquest cap de setmana s'ha celebrat a Arenys de Mar la prova de nivell A i Certificat, gairabé totes les patinadores han aprobat, i les que no segur que a la próxima.
Aquest són els resultats obtinguts:



INICIACIÓ - A  i CERTIFICAT
Prova P16-04
Libr
FO
 Aprobada
MARTA DOMINGO MARTIN

Cert
  Tercera figura
NURIA DOMINGO MARTIN

Cert
 Primera i tercera figura
ARIANA DEL POZO BOSCH

Cert
  Tercera figura
EROLA BARO SAURA

Cert
             x
MIREIA PORTOLÉS TOLEDO

Cert
 Segona i tercera figura
ANNA BERTRAN CORRETGER
Cert

              x
CELIA BARRANCO MARTINEZ

A

ALEXIA COSTA SIMO

A
 Primera figura
ANNA GARCIA PICAZO
A

 Aprobada
NATALIA BERTRAN CORRETGER
A

 Aprobada
LUCÍA RODRIGUEZ CAMPAÑON
A

              x
LUZ CORTES GARRIDO
A

 Aprobada

Agraïm al cos tècnic per el seu esforç i treball i a tothom que ha anta a donar suport.