diumenge, 4 de desembre de 2016

Resultats proves de nivell de Iniciació A i Certificat.

El passat dissabte es varen celebrar proves d'iniciació amb gran èxit pel nostre club.


Prova P16-18
Lliu
FO
Joana Huajuan ginesta      
NP

Maria Fernandez
Aprova

Lucía Rodríguez

A
Anna Garcia

Ap.F8
Maia Fernandez 

Aprova
Patricia Barrio
Cert
Aprova
Celia Barranco
Aprova
Ap.F9
Nuria Domingo
Aprova

Ona Camúñez 
Aprova

Luz  Cortes
Cert














Moltes felicitats a totes aquelles que heu aconseguit els objectius.

Gracies pel suport de pares, amic i entrenadors durant tota la jornada.

1,2,3... Congres!

dimarts, 29 de novembre de 2016

Concurs de dibuix

Vols que el teu dibuix sigui la felicitació de nadal i el cartell del festival?

Hem posat en marxa un concurs de dibuix. El guanyador serà la il·lustració que utilitzarem en el cartell del festival que tindrà lloc el proper 17 de desembre i la nadala de la secció.



Consulta les bases del concurs en aquest enllaç.

diumenge, 27 de novembre de 2016

Resultats proves d’iniciació B i C

Avui ha tingut lloc una prova de nivell de Iniciació B i C.


Els resultats han estat els següents:

P16-17
Libr
FO
Alba Gómez 
Aprov.
Raquel Salinas
Aprov.
Alba Ortiz          
Aprov.
Paula Ligero      
Aprov.
Laia Aparicio

Fig. 2
Ona Lliso
B
Luz Cortes
B
Natalia Bertran
B
Maria Fernandez 
B
Maria Novell
B
Sara Ortega
B
Lucia Gómez
B
Jan Miralles
B
Tania Ruiz
B
Mar Segura
Aprov.
Iker Casado
B



























Moltes felicitats a totes aquelles que heu aconseguit els objectius, a aquelles que no ha estat possible continueu treballant que ben aviat arribarà.

Gracies pel suport de pares, amic i entrenadors durant la jornada d'avuí.

1,2,3... Congres!

dilluns, 21 de novembre de 2016

Proves d'iniciació A i Certificat

Els propers dies  3 o 4 de desembre tindrà lloc a una prova de nivell de Iniciació A i Certificat.

Estan inscrits a aquesta prova els següents esportistes:
 

Prova P16-18
Lliu
FO
Joana Huajuan ginesta      
A

Maria Fernandez
A

Lucía Rodríguez

A
Anna Garcia

A
Maia Fernandez 

A
Patricia Barrio
Cert
A
Celia Barranco
Cert
A
Nuria Domingo
Cert

Ona Camúñez
Cert

Luz  Cortes
Cert














Podreu obtenir tota la informació al següent enllaç de la federació.
Us esperem a tots per donar suport als nostres patinadors i patinadores.

Molta sort!

Resultats III Trofeu CPA Bigues i Riells

Durant el passat cap de setmana s’ha celebrat el seu III Trofeu de patinatge del CPA Bigues i Riells. Com és habitual el nostre club ha tingut destacades posicions en totes les categories i varies posicions de podi.

La primera de les nostres patinadores en pujar al lloc més alt del calaix va ser la Celia Rodríguez, assolint la primera posició en iniciació D.



La Yaiza Arguelles i la Neus Artús varen ocupar la primera i tercera posició respectivament en categoria Cadet A.


El premi per la Marta Domingo va ser una formidable segona posició en categoria Aleví.


La Ariana del Pozo, malgrat patinar sortint d’una lesió, va ocupar la segona posició en categoria Infantil B.


Felicitem a totes les nostres patinadores i entrenadores per resultats obtinguts i agraïm la nombrosa presencia d’aficionats per donar suport al club.





1, 2, 3... Congrés!

dilluns, 14 de novembre de 2016

III Trofeu CPA Bigues i Riells

El CPA Bigues i Riells ens ha convidat al seu III Trofeu de patinatge. L’esdeveniment tindrà lloc els propers dies 19 i 20 de novembre a les instal·lacions del club.


Les patinadores seleccionades per representar al Club Patí Congrés son les següents.

Patinadora
Categoria
Celia Barranco
Certificat
Mireia Portolés
Certificat
Patricia Barrio
Certificat
Luz Cortés
Certificat
Núria Domingo
Certificat
Ona Camúñez
Certificat
Leyre Pineda
Certificat
Abril Alcázar
Certificat
Lucía Rodríguez
Certificat
María Fernández
A
Aina López
A
Lucía Gómez
A
Joana Ginesta
A
Noemí de Sa
B
Mar Segura
B
Ainhoa Santander
B
Tania Ruiz
B
Irene Barranco
B
Sara del Pozo
B
Alba Gómez
C
Raquel Salinas
C
Alba Ortiz
C
Paula Ligero
C
Jan Marcillo
C
Natalia Rodríguez
C
Juliana Bousquet
C
Laura Catalan
C
Celia Rodríguez
D
Elsa Ruiz
D
Yaiza Argüelles
Cadet A
Neus Artús
Cadet A
Anna Álvarez
Cadet B
Giuliana Engerlani
Cadet B
Marta Domingo
Aleví
Eva Lachica
Infantil A
Ariana del Pozo
Infantil B
Alèxia Costa
Infantil B
Maia Fernández
Infantil B

Us podeu descarregar els horaris complerts des de el següent enllaç.

Desitgem molta sort a tots i animem a que vingueu a Bigues a animar al nostre equip.


Endavant congres!